LISTA FINALA PRIVIND CANDIDATURILE DEPUSE PENTRU ALEGEREA MEMBRILOR CONSILIULUI JUDETEAN AL COLEGIULUI MEDICILOR CONSTANTA pentru mandatul 2020-2024

  1. BĂDOIU OLIVIA MEDA-medic specialist medicină de familie
  2. BĂRBULESCU CIPRIAN –MARIUS-medic specialist A.T.I.
  3. BOLMA ELENA-medic primar medicină de familie
  4. BOȘOTEANU CĂTĂLIN ADRIAN-medic primar anatomie patologică
  5. BUȘTIUC CONSTANȚA CRISTINA-medic primar anestezie și terapie intensivă
  6. CASAPU ANGELICA-medic primar medicină de familie
  7. CICORTAȘ ADRIAN-medic primar medicină de familie
  8. COMŞA GHEORGHE IONEL-medic primar O.R.L.
  9. COSTEA ANDREEA CRISTINA-medic primar nefrologie
  10. COSTEA DANIEL OVIDIU-medic primar chirurgie generală
  11. CUCU MIHAELA-medic primar recuperare, medicină fizică şi balneologie
  12. DASCĂL GABRIELA GEORGETA-medic primar chirurgie şi ortopedie pediatrică
  13. DINU VICTORIȚA IOLANDA-medic primar medicină de familie
  14. DOBRE CRISTIAN-medic primar medicină de familie
  15. DRĂGHICI LĂCRĂMIOARA CARMEN-medic primar medicină de familie, specialist recuperare, medină fizică și balneologie
  16. DUMBRAVĂ DANIEL-medic primar A.T.I.
  17. ENACHE FLORIN DANIEL-medic primar chirurgie pediatrică,specialist ortopedie pediatrica
  18. FĂTU IULIANA-medic primar meicină de familie
  19. GHEORGHE EMMA-medic primar dermatovenerologie
  20. GRAMANSCHI VASILICA-medic primar A.T.I.
  21. HANZU-PAZARA LOREDANA-medic specialist medicină internă
  22. ILIESCU MĂDĂLINA GABRIELA-medic primar recuperare ,medicină fizică și balneologie
  23. ION MĂDĂLINA-medic primar medicină de familie
  24. JINGA-LAZĂR DOINA GEORGETA-medic primar medicină de familie
  25. LITRIN RADU MIHAI-medic specialist pediatrie
  26. LUPAŞCU MIHAI VICTOR-medic primar O.R.L.
  27. MARTIN PAULA BUCURA-medic primar ortopedie-traumatologie
  28. MERGEANI DINA-medic primar medicină de familie
  29. MERLUŞCĂ ADRIANA-medic primar medicină de familie
  30. MEȘTER ADINA-medic primar medicină de familie
  31. MIRCEA DANIELA MĂDĂLINA-medic primar A.T.I.
  32. MOROIANU SIMONA-medic primar medicină de familie
  33. MUFLIC ANDU-LUCIAN-medic specialist reumatologie
  34. MUNTEANU BOGDAN CRISTIAN-medic specialist medicină de familie
  35. MUȘAT FLORIN GEORGE-medic specialist gastroenterologie
  36. NICOLAE AURELIA-medic primar medicină de familie
  37. NIŢU TEODOR-ŞTEFAN-medic primar chirurgie generală
  38. POPA MARIUS FLORENTIN-medic primar medicină legală
  39. POPA ZITTA ROZALIA-medic primar medicină de familie
  40. POPESCU IONICA-medic specialist medicină de familie, medic specialist recuperare, medicală fizică și balneologie
  41. POPOVICI MIRELA LAURA-medic primar medicină de laborator
  42. PRĂZARU MARIUS DRAGOȘ-medic primar anestezie și terapie intensivă
  43. PROCOP ECATERINA GEORGETA-medic primar medicină de familie
  44. RAICA DAN MUGUREL-medic primar obstetrică-ginecologie
  45. RĂDUCAN ANCA-medic specialist dermatovenerologie
  46. RĂDUCAN ȘTEFAN MIOREL-medic primar medicină de familie
  47. SALIM CAMER-medic primar medicină de urgență, primar endocrinologie
  48. SAVIN SILVIA-medic primar chirurgie generală
  49. STOIAN FLORIAN-medic primar medicină internă,specialist cardiologie
  50. STROIA LIVIU IOAN-medic primar medicină de familie
  51. TICA VLAD IUSTIN-medic primar obstetrica-ginecologie
  52. TOFAN EDUARD-medic primar O.R.L.
  53. TOMOȘ SIRMA- medic primar medicină internă, cardiologie
  54. TUDOR CAMELIA-medic primar medicină de familie
  55. ȚURU DANIEL CĂTĂLIN RĂZVAN-medic primar oftalmologie
  56. VLAD DANIEL-medic primar chirurgie O.M.F.
  57. ZAMFIR ȘTEFANA-medic primar medicină de familie
  58. ZISMAN ALISA-medic primar chirurgie plastică ,estetică și microchirurgie reconstructivă
  59. ZISU MIHAI-medic specialist obstetrică-ginecologie

LISTA FINALA PRIVIND CANDIDATURILE DEPUSE PENTRU ALEGEREA MEMBRILOR CONSILIULUI JUDETEAN AL COLEGIULUI MEDICILOR CONSTANTA



Comments are closed.